Pelējums mājā!? - NĒ, PALDIES!

Vai jūsu istabas stūrī jebkad ir bijis pelējums vai redzami melni plankumi?

To var apstiprināt daudzi cilvēki un pieprasīt tūlītēju risinājumu šai problēmai.

Pelējums neiedragā jūsu veselību uzreiz. Tomēr, ja jūs ilgstoši uzturaties telpā, kur ir pelējums, jūsu veselība tiks ietekmēta. Tas īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuriem ir astma, siena drudzis un citas alerģijas. Reakcijas būt dažādas, bet parasti simptomi ir galvassāpes, grūtības koncentrēties, kairinātas acis, nogurums, reibonis, aizlikts deguns, aizsmakums un kairināta āda.

Efektīva pelējuma kontrole

Pelējuma kontroli var veikt dažādos etapos. Vispirms jums ir jākonstatē, kur un kā radās problēma.

Pelējums bieži veidojas vecu māju pagrabos, bet var parādīties arī citās telpās. Lai aizsargātos pret pelējumu, jums ir jānotīra sienas un jānoņem jebkādas pelējuma paliekas. Kad sienas ir notīrītas, jūs varat turpināt uzlabot savas telpas, atjaunojot izolāciju, kas pastāvīgi novērsīs pelējumu.

SkamoWall ir izstrādājis uzņēmums Skamol A/S, tā ir izcila izolācijas sistēma, kas nodrošina pastāvīgu pelējuma novēršanu. Vācijā šī sistēma ir izmantota vairāk nekā 20 gadus, un pēc SkamoWall sistēmas montāžas nav reģistrētas nekādas problēmas ar pelējumu.

Pelējuma novēršanai NEDRĪKST izmantot izstrādājumus, kas nav piemēroti lietošanai. SkamoWall ir ilgtermiņa un ilglaicīgs risinājums, kas nodrošina pelējuma pastāvīgu novēršanu.